Jestem kulturalny.

Tematem wiodącym w tym tygodniu były DOBRE MANIERY. Dzieci poznały sposoby kulturalnego zachowania się przy stole. Znają znaczenie słów: przeprzszam, proszę, dziękuję. Wiedzą w jakich sytuacjach stosowaś formy grzecznościowe. Nauczyły się na pamięć wiersza pt.: " Trzy magiczne słowa". Podczas zajęć umuzykalniających poznały kolejną figurę tańca ludowego : " Grozik". Z pojęć matematycznych dzieci dokonywały klasyfikacji klocków ze względu na jedną cechę - kolor. Utrwaliły pojęcia : wewnątrz i na zewnątrz. Swoją sferę ruchową rozwijały podczas zajęć gimnastycznych.

W naszej grupie PIĄTE urodziny obchodziła Emilka K. Życzymy wiele radości , spełnienia marzeń oraz wspaniałych przyjaciół wśród przedszkolnej społeczności. Dużo zdrowia!!! STO LAT EMILKO!!!

Niedźwiadki brały udział w warsztatach muzycznych: " Spotkanie z muzyką etniczną". Czynnie uczestniczyły w zajęciach z karate.(Szersza fotorelacja w zakładce : Wydarzenia z życia przedszkola 2021/2022 )