Wielkanoc.

W kolejnym tygodniu kwietnia poznaliśmy tradycje i zwyczaje świąt Wielkanocnych.  W ramach zajęć z edukacji plastycznej przygotowaliśmy kartę świąteczną z życzeniami dla rodziców( posługiwaliśmy się bezpiecznie nożyczkami, doskonaliliśmy motorykę małą). Dzięki ćwiczeniom logorytmicznym do piosenki " Pisanki" rozwijaliśmy poczucie rytmu, słuch i pamięć muzyczną. W rozmowach z wykorzystaniem opowiadań wzbagaciliśmy zakres słownika czynnego : święconka pianki, kraszanki itp.  W przedszkolu odwiedził nas zajączek a niespodzianek szukaliśmy w ogrodzie przedszkolnym. Jak zwykle te dni pozostawiły w nas miłe wspomnienia.