Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W sobotę, 20 września, już po raz drugi obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.Dzień ten został ustanowiony uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 13 września 2013 r.dla podkreślenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka.     Nasze świętowanie rozpoczęliśmy o 900 zabawami i tańcami .Następnie 4 i 5 latki wesołym i głośnym orszakiem przespacerowały się do skwerku by razem z dziećmu z Przedszkola Miejskiego nr 1 śpiewać i bawić się.Kolejną niespodzianką była projekcja bajki :"Pszczólka Maja " w CHOK.Po powrocie do przedszkola na wszystkie dzieci czekały słodkie niespodzianki.