Majowa łąka.

Mniszek lekarski, stokrotki, maki, charby - ah, jak pięknie na tej majowej łące. W tym tygodniu utrwalaliśmy wiadomości o zwierzętach zamieszkujących łąkę. Rozpoznawaliśmy kwiaty i zioła występujące na łące w maju. Wyruszyliśmy do Szkoły Podstawowej nr 3, by zobaczyć co nas czeka już za kilka miesięcy, zwiedziliśmy szkołę, a nawet siedzieliśmy w szkolnych ławkach. Wykonalismy pracę plastyczną przedstawiającą wiosenna łąkę. Braliśmy udział w warsztatach plastycznych z robienia pachnących i kolorowych kul do kąpieli dla naszych mam, babć i cioć. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na próbach do zbliżającego się Dnia Mamy- nie możemy się już doczekać!