Niby tacy sami, a jednak inni.

W minionym tygodniu tematem przewodnim były dzieci- czyli MY! Rozmawialiśmy o naszych prawach, obowiązkach ale również o dzieciach innej narodowości, kolorze skóry czy wyglądzie. Kształtowaliśmy postawę tolerancji i empatii dla osób niepełnosprawnych i potrzebujących. W środę świętowaliśmy Dzień Dziecka pysznymi lodami i zabawami na auli. Świętowania nie było końca, dlatego w następnych dniach braliśmy udział w zawodach sportowych, a także w atrakcjach przygotowanych na świeżym powietrzu. Coś czujemy, że i następny poniedziałek będzie  pełen przygód !