Dzień Dziecka

Miniony tydzień poświęciliśmy na poznaniu wartości jaką jest akceptacja. Uczyliśmy się, że dzieci z różnych stron świata mają różny kolor skóry, inne stroje, jedzą różne potrawy  i mówią innymi językami. Wszystkie jednak mają takie sama prawa a także obowiązki. Każdy z nas jest wyjątkowy, piękny i dobry. Świętowaliśmy Dzień Dziecka poprzez  zabawy muzyczno - ruchowe w środę, konkurencje sportowe na  sali gimnastycznej w czwartek oraz dzień sportu z panem trenerem Rafałem Lewandowskim. Mieliśmy okazję także do podziwiania motocykli. Wszystkie dzieci otrzymały z okazji Dnia Dziecka książki pt.: ,,Dorastanie". W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały afrykańskie naszyjniki z makaronu. Był to czas zabaw i radości.