Dzieci mają swoje prawa.

Pszczółki rozpoczęły tydzień od zapoznania się z prawami dziecka. Wiedzą,że mogą być czasem smutne, że mogą być złe,  mogą się cieszyć, bo mają prawo do wyrażania własnych uczuć.  Poznały również inne dzieci na świecie, i wiedzą, że niektóre z nich niestety nie mogą chodzić do przedszkola..tak jak My możemy...I nadszedł w końcu ten dzień-Dzień Dziecka. Mnóstwo zabawy , tańce,  lody  ,zawody sportowe   , spotkanie z grupą motocyklową, spotkanie z maskotką Gola   i przepyszne truskawki. Trzy dni na Zdrowo I Sportowo  , a to jeszcze nie koniec świętowania..