Żegnamy przedszkole, wakacje!

W ostatnim czasie nasze dzieci przeżywały pożegnanie starszych o rok kolegów i koleżanki z grupy ,,Sówki". Mówiliśmy także o wartości, jaką jest zaufanie. Omawialiśmy ją w kontekście wyjazdów na wakacje, poznawania nowych znajomości. Dzieci wiedzą także jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo podczas zabaw na plaży, w lesie czy na wycieczkach. Bawiliśmy się w ulubione zabawy muzyczno - ruchowe dzieci. Nadal uczymy się jak przestrzegać reguł gry. Dzień Ojca uczciliśmy tworząc laurki z życzeniami.  W tym roku żegnamy się z Dawidem, Majką W. oraz z Alanem. Swoje 6. urodziny obchodziła Antosia, Emil, Helenka oraz Patrycja. Życzymy Wam kochane dzieci samych słonecznych dni, wiele przygód i radości. Na wakacje wszystkim dzieciom życzymy niezapomnianych przeżyć. We wrześniu wracamy do grupy sześciolatków ,,Biedronki".