UWAGA ! KONKURS!!!!

UWAGA KONKURS

Zachęcamy dzieci z wszystkich grup wiekowych do udziału w konkursie plastycznym pt.

" Rosnę zdrowo, bo wiem co jem!"

1. Tytuł /temat konkursu:

Konkurs organizowany jest pod nazwą: " Rosnę zdrowo, bo wiem co jem!"

1. Cel konkursu:

Celem konkursu jest:

1. promocja zdrowego stylu życia i odżywiania,

2. propagowanie wśród dzieci postaw promujących zdrowy styl życia,

3. aktywizacja rodziców wokół działań promujących zdrowy styl życia,

4. rozszerzenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania oraz promocja działań realizowanych w ramach działania „Rosnę zdrowo, bo wiem co jem”.

1. Organizator konkursu:

1. Uczestnicy konkursu :

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci uczęszczające do Przedszkola Miejskiego nr 2.

2. Prace plastyczne będą wykonywane w domu ( mogą być przy pomocy rodziców), techniką dowolną, na formacie nie mniejszym niż A3.

3. Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko 1 pracę

4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie podpisanej pracy konkursowej u P. Magdaleny Romanowskiej do dnia 20.10.2015 do godz. 15.00.

5. Prace Komisji Konkursowej zostaną zakończone w terminie do 3 dni roboczych od dnia zakończenia przyjmowania prac.

6. Informacje o terminie i miejscu wręczenia nagród zamieszczone zostaną na stronie internetowej przedszkola oraz w jego siedzibie. Dla wszystkich uczestników konkursu zostały przewidziane upominki. Autorzy 10 najlepszych prac zostaną zaproszeni wraz z opiekunami na warsztaty kulinarne dla dzieci, w wyznaczonym terminie ( do końca października 2015).

7. Z zebranych prac zostanie utworzona w holu przedszkolnym wystawa pokonkursowa.

8. Ocenie podlegać będzie nie tylko poprawność tematyczna, technika prac plastycznych i przede wszystkim kreatywność, ale także wizja artystyczna złożonych prac.

9. Decyzja Komisji Konkursowej o przyznaniu nagrody jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.