Witamy w Przedszkolu!

W tygodniu Jeżyki rozmawiały o zasadach panujących w przedszkolu. Współtworzyły kodeks grupowy. Przypomniały sobie także, jak wyglądają ich przedszkolne znaczki. Każdy musiał rozpoznać swój znaczek i go opisać.

W mijającym tygodniu Jeżyki brały też udział z zabawach muzyczno-ruchowych do piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”. Doskonaliły umiejętność gry na bębenku. Z zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania przy stolikach – kolorowanki, ćwiczenia grafomotoryczne i prace plastyczne.

W ramach zabaw matematycznych doskonaliły umiejętność przeliczania w dostępnym dla siebie zakresie. Podczas zabaw na placu przedszkolnym utrwalały zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zabaw na świeżym powietrzu.