Jesteśmy bezpieczni na drodze.

W minionym tygodniu Jeżyki  nauczyły się bezpiecznie przechodzić po pasach przez jezdnię.  Dowiedziały się co to jest sygnalizator świetlny i do czego służy. Poznały  podstawowe znaki drogowe. Uczestniczyły w zabawie tematycznej z atrakcyjnymi pomocami „ Na ulicy”. Na zajęciach plastycznych wykonały sygnalizator świetlny. Jeżyki poznały piosenkę „112 numer alarmowy każde dziecko zna…”, którą w każdej wolnej chwili radośnie śpiewały. 15 września obchodziliśmy Święto Kropki, w tym dniu dzieci wykonały kreatywne prace plastyczne z „ kropką „ w roli głównej.