Jak być superbezpiecznym?

To był bardzo interesujący tydzień, który rozpoczął się pierwszymi w tym roku szkolnym zajęciami karate. Jak zwykle Sówkom bardzo się podobało i chętnie uczestniczyli we wszystkich ćwiczeniach. We wtorek świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Przeszliśmy ulicami naszego miasta dumnie prezentując naszą grupę, a na rynku potańczyliśmy i pośpiewaliśmy. Wiemy już jak dbać o bezpieczeństwo w sali, utrwaliliśmy znajomość numerów alarmowych i chętnie pracowaliśmy w książeczkach. Na koniec tygodnia w przedszkolu zrobiło się owocowo. Przynieśliśmy swoje ulubione owoce, wykonaliśmy szaszłyki, a następnie na auli wszystkie grupy spotkały się, żeby świętować ten Owocowy Dzień. Po wesołych zabawach i tańcach wypiliśmy przepyszne zdrowe soczki.