Nadchodzi jesień.

W tym tygodniu Jeżyki rozmawiały o jesieni. Wymieniały cechy charakterystyczne tej pory roku. Oglądały ilustracje przedstawiające jesienne krajobrazy. Poznały nazwy niektórych drzew. W trakcie spaceru obserwowały drzewa wczesną jesienią.

W ramach aktywności plastycznej wykonały piękne, kolorowe liście. Dowiedziały się, że jesienne liście mają różne kształty i kolory. W mijającym tygodniu Jeżyki rozmawiały także o darach jesieni. Szukały ich podczas pobytu na świeżym powietrzu. W ramach zabaw matematycznych układały jesienne rytmy.

Mijający tydzień wypełniony był atrakcjami. Jeżyki uczestniczyły w zajęciach karate i zajęciach z rytmiki. We wtorek świętowały Dzień Przedszkolaka. Z opaską na głowie z logo swojej grupy spacerowały ulicami miasta. W piątek natomiast brały udział w zorganizowanym w przedszkolu „owocowym dniu”. Wspólnie przygotowały i zjadły pyszną sałatkę owocową.