Oznaki jesieni.

Nadeszła jesień. Pszczółki powitały tę porę roku, wesoło bawiąc się przy muzyce podczas zajęć rytmicznych. Poznaliśmy przygodę zagubionych korali Pani Jesieni i pomogliśmy jej je odnaleźć. Oprócz tego malowaliśmy farbą, wylepialiśmy plasteliną... Odwiedziliśmy salę z "Magicznym Dywanem" - zabawy ruchowe sprawiły Pszczółkom mnóstwo radości, a dary jesieni wykorzystane w ścieżce sensorycznej pozwoliły wszystkim poczuć jesień na dobre. Czas leżakowania umiliła nam wizyta starszych koleżanek w ramach akcji "Głośnego czytania". W piątek obchodziliśmy "Dzień Chłopaka". Dziękujemy bardzo Rodzicom dzieci z grupy Pszczółek za przygotowanie upominków dla chłopców i dziewczynek.