Wyniki konkursu na Logo Przedszkola

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa w składzie Pani Dyrektor, Nauczycieli, Pracowników oraz Przedstawiciela Rady Rodziców wyłoniła zwycięzcę na logo naszego przedszkola. Zwycięski projekt, który stanie się oficjalnym znakiem Przedszkola Miejskiego nr 2 w Chełmży jest autorstwa Pana Patryka Rybackiego i Alicji Rybackiej z grupy ,,Motylki”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za czas i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas ,,Spotkania przy choince” w dniach 19-20 grudnia .

Uczestnicy konkursu to:

1. P. Monika Poczwardowska i Bruno Poczwardowski gr. Niedźwiadki

2. P. Tomasz Beszczyński i Szymon Beszczyński gr. Pszczółki

3. P. Sandra Sobieralska i Artur Sobieralski gr. Pszczółki

4. Tobiasz Wiśniewski i Rafał Wiśniewski gr. Niedźwiadki

5. P. Ewa Giełdon i Mieszko Antoszczyszyn gr. Niedźwiadki

6. P. Andrzej Poczwardowski i Bruno Poczwardowski gr. Niedźwiadki

7. P. Sandra Sobieralska i Zuzanna Sobieralska gr. Liski

8. P. Paulina  Krawycińska i Antonina Pieprzowska gr. Biedronki

Sponsorem nagród jest Rada Rodziców. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają gadżety oraz drobne upominki ufundowane przez Urząd Miasta Chełmża oraz Przychodnię Lekarską "Świat Zdrowia" w Chełmży.