Rozstrzygnięcie konkursu.

NAGRODY WRĘCZONE!!!

24. 02. br. w sali Choku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego " CHEŁMŻA W NASZYCH RĘKACH". Przedszkole Miejskie Nr w ramach projektu: " Zdrowa i czysta Chełmża", we współpracy z Biblioteką Miejską , ZGK, Chokiem, pod patronatem Burmistrza Chełmży zaprosiło dzieci i młodzież ze wszystkich szkół i przedszkoli do zaangażowania się w akcję dbania o czystość naszego miasta. Napłynęło mnóstwo ciekawych prac , wszystkie ciekawe i pracochłonne. Nagrody zostały rozdane w 5 kategoriach, które ufundowali: ZGK oraz Burmistrz Jerzy Czerwiński. Fundatorom serdecznie dziękujemy, a wszystkim uczestnikom składamy ogromne gratulacje. Jesteście świetni!!!

To nie koniec. Zaglądajcie na naszą stronę, do Biblioteki Miejskiej , będzie się jeszcze działo.