Listopadpwe Święto.

Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada jest doskonałą okazją by realizować w przedszkolu treści edukacji patriotycznej. Budzenie szacunku do flagi , godła oraz hymnu narodowego a także utrwalanie świadomości o tym ,że żyjemy w Polsce , mówimy po polsku a więc jesteśmy Polakami to główny cel podejmowanych przez przedszkole działań.Ważną rzecza jest by budzić w dzieciach poczucie przynależności do naszych "małych" ojczyzn- miast i miasteczek , w których mieszkamy.  To głównie z tego powodu pani Danka przygotowała cykl zajęć o Chełmży oraz naszym regionie . "Toruń pachnący piernikami " -to legenda , która przybliża dzieciom tradycję wypiekania toruńskich pierników.Na przedstawienie zaprosiliśmy wszystkie dzieci z przedszkola , a na koniec spotkania wszyscy degustowali toruńskie pierniki.