Karnawał

Ostatni tydzień przed feriami to już tradycujnie w naszym przedszkolu przygotowania do Balu Przebierańców. Starszacy samodzielnie wykonali maski karnawałowe. Poznali słownictwo związane z pojęciem "karnawał", cyfrę 7 oraz doskonalili procesy analizy i syntezy , które przygotowują dzieci do nauki czytania. Dodatkowo w tym tygodniu odwiedzili nas rodzice Zosi Marchlik . Tata Zosi jest ratownikiem medycznym a mama pielęgniarką. Oboje uczyli dzieci jak udzielać pierwszej pomocy , jak i kogo zawiadomić w razie niebezpieczeństwa. Państwu Marchlik serdecznie dziękujemy za pouczające spotkanie.