Ferie

Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynają się w naszym województwie dwutygodniowe ferie zimowe. W myśl ustawy o systemie oświaty przedszkole jest placówką nieferyjną co oznacza ,że przedszkole pracuje w tym okresie w pełnym wymiarze czasu . Wszystkie dzieci zapraszamy do przedszkola a rodziców dzieci , którzy zdecydują ,że w tym czasie dziecko nie będzie uczęszczało do placówki prosimy o taką informację do nauczycieli w każdej grupie. Ułatwi namo planowanie zakupów żywnościowych.

Tym , którzy zdecydują się na wyjazd i odpoczynek życzymy śnieżnej zimy i mnóstwa atrakcji.