W filharmoni

Kolejny tydzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Podczas realizacji tematu "W filharmonii" przedszkolacy słuchali muzyki , malowali muzykę, liczyli akcenty i nuty. Wzbogaciły i uporządkowały swoją wiedzę na temat największego polskiego i światowej sławy kompozytora-Fryderyka Chopina. W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Kobiet . Nasi mali mężczyźni nie zapomnieli o swoich koleżankach. W piątek wykonaliśmy wspólnie plakat na konkurs plastyczny "Co można wyczarować z wody"  . Pracę oddaliśmy do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.