W oczekiwaniu na święta.....

W dniu dzisiejszym zabawy zdominowała tematyka świąteczna. Dzieci opowiadały o tym jak w ich domach rodziny przygotowują się do świąt, jakie są tradycje wielkanocne . Podczas zorganizowanego "domowego kina" przedszkolacy obejrzeli bajkę pod tytułem "Bezuchy zając i uszaty pisklak " , która uświadomiła dzieciom wartość przyjaźni oraz tego, że nie należy bać się odmienności i traktować wszystkich z należytym szacunkiem.W czasie zabaw na podwórku przedszkolnym na wszystkie dzieci czekała nielada niespodzianka -każdy mógł znaleźć dla siebie upominek od zajączka.