Kwiecień -plecień bo przeplata, trochę zimy trochę lata...

W minionym tygodniu starszacy skupili się wokół tematu kwietniowej pogody. Był to czas prowadzenia obserwacji przyrodniczych , eksperymentów z kolorami a także pomiarów temparatury i obserwacji pogody. Zabawy badawcze i eksperymetny bardzo przypadły dzieciom do gustu. Mówiąc o barwach zielonych a raczej o ich odcieniach , dzieci nie mogły zapomnieć o mieszakńcach odległych galaktyk. Starszacy wykonali "ufoludka" a potem utworzyły krótką historię pobytu przybasza z innej planety na Ziemii. Morał historii był taki : nie należy bać się tego co nowe i nieznane , najpierw należy to poznać.