Majowe Święta

Po długim majowy weekendzie 5 latki rozmawiały podczas zajęć na tematy patriotyczne. Dzieci utrwalały wiadomości zdobyte w młodszych latach przedszkolnych a dotyczące tego : w jakim kraju żyjemy? kim jesteśmy? w jakim języku mówimy ? Koniec tygodnia i piękna majowa pogoda zachęciła nas do zabaw ruchowch na świeżym powietrzu. Wybraliśmy się na boisko "Orlik" by tam wspólnie z animatorem sportu , panem Arturem Kielak, rywlizować w kilku zabawach sportowych. Obiecaliśmy sobie ,że  kiedy dopisze pogoda , raz  w tygodniu odwiedzimy zaprzyjaźnione boisko i skorzystamy z doświadczenia pana Artura.