Wakacyjne przestrogi

Jak co roku przed wakacjami przypominamy dzieciom zasady bezpiecznego wypoczynku nad morzem, w górach, nad jeziorem i w lasach. Zwracamy uwagę na różne niebezpieczeństwa jakie czyhają na dzieci: nieznajomi, groźne  nieznane zwierzęta, wysoka temperatura, niestrzeżona plaża, zabawy w niedozowolonych miejscach , zjadanie nieznanych owoców i grzybów leśnych oraz wiele , wiele innych. W piątek po raz ostani byliśmy na Orliku na wspólnych zabawach sportowych. Panu Arturowi bardzo dziękujemy za mile spędzony czas oraz profesjonalne podejście do wizyt przedszkolaków na boisku.