Bezpieczna droga do przedszkola

W ostanim tygodniu , Mądre Sowy " przypominały i utrwalały wiadomości o bezpieczeństwie na drodze. Dzieci znają zasady pieszego ruchu drogowego oraz szereg przepisów dla kierowców. Wykazały się dużą wiedzą w zakresie czytania znaków drogowych .Podejmowały próby odczytywania prostych wyrazów : droga, znaki, auto, pasy, zebra. Niektóre dzieci świetnie radziły sobie z czytaniem prostych zdan i poleceń. W czasie zajęć plastycznych samodzielnie wykonały "auto swoich marzeń" a w ramach współpracy ze szkołą podstawową uczestniczyły w zabawach z językiem angielskim z panią Krystyną w Szkole Podstawowej nr 2.