W krainie baśni

W minionym tygodniu Mądre Sowy przeniosły się w świat baśni. Dzieci słuchały opowiadań, poznały etapy powstawania książki, tworzyły w zespołach własne książeczki. Historyjka obrazkowa , do której 6-latki układały opowiadanie uświadomiła wszystkim, że kto dużo  czyta , ten dużo wie o otaczającym świecie.Historyjka stała się też inspiracją do działalności plastycznej: dzieci wykonały zakładkę do książki oraz z figur geometrycznych układały sylwety baśniowych postaci. Jak w każdy poniedziałek Mądre Sowy  poznały kolejną literę- D, d.