Nadchodzi zima

W tym tygodniu dzieci rozmawiały na temat nadchodzącej nowej pory roku- zimy. Z tego powodu przedszkolacy wybrali się na długi spacer, aby zaobserwować zmiany w przyrodzie. Szadź, którą przedszkolacy mogli podziwiać podczas spaceru najlepiej oddała charakter nadchodzącej nowej  pory roku. Dzieci bardzo chętnie odwiedziły także stojącą w naszym mieście choinkę, która najbardziej kojarzy im się z zimowa porą.Po powrocie ze spaceru, dzieci  bawiły się w sali przedszkolnej w zimowe zabawy na śniegu  rzucając w siebie papierowymi kulkami.