Coraz bliżej święta....

I znowu dużo się działo ...Ostatni tydzień to nie tylko nauka , ćwiczenia i zabawa ale także przedświąteczne zajęcia. Głównym wydarzeniem był kiermasz , na którym sprzedaliśmy wszystkie wykonane podczas warsztatów  świąteczne ozdoby. Zebraliśmy 382 zł ... Całkiem spora suma -wszystkim kupującym dziękujemy za chojność. W czwartek mama Tobiaszka przyłączając sie do akcji "Poczytaj mi mamo "przyszła do nas i czytała nam bajkę o świętach w Bullerbyn. W tym tygodniu kolejny raz uczestniczyliśmy w zabawach z językiem angielskim w Szkole Podstawowej nr 2 . Pani Krystyna przygotowała szereg zabaw o tematyce świątecznej.