Biała zima przyszła do nas

Głównym tematem ubiegłego tygodnia "Krasnoludków" były zimowe zabawy. Poznaliśmy różne sposoby na aktywne spędzanie czasu na wolnym powietrzu, także mimo mrozu, czy iście zimowej aury. Niskie temperatury nie odstraszyły nas od zabaw w przedszkolnym ogrodzie. Przypomnieliśmy sobie różnego rodzaju gry i sporty zimowe oraz zasady bezpieczeństwa, które obowiązują podczas nich. Trenowaliśmy ciało i umysł m.in. przez ćwiczenia oddechowe, zabawy taneczne i matematyczne. Zimowy krajobraz, który mamy okazję oglądać za oknem, uwieczniliśmy na obrazach malowanych białą farbą.