Rodzice naszych rodziców

"Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia".

Przedszkolacy w tym tygodniu przygotowywali się do obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci podczas zabaw mówiły za co kochają swoich dziadków: za cukierki, za bajki, spacery, wspólne tajemnice, zabawy w chowanego, wspólne pieczenie z babcią ciast, zakupy z dziadkiem. Jednak najmilszym stwierdzeniem jakie jeden przedszkolak powiedział brzmiało :" nie wyobrażam sobie bez Nich życia, są najukochańsi na świecie". Dzieci wykonały, także portrety swoich dziadków co sprawiło im dużą frajdę. Trzeba też przyznać, że nie znalazł sie żaden przedszkolak, który nie znałyby imion swoich dziadków. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wielu lat w zdrowiu i szczęściu, a do życzeń dołączamy zdjęcia.