Dzień Babci i Dziadka

Nadchodzi Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Krasnoludki przygotowały dla nich niespodziankę - występ artystyczny oraz oryginalne laurki. Przez cały tydzień trwały próby. Dzieci trenowały taniec, śpiew i powtarzały wierszyki, aby dobrze wypaść przed najbliższymi. Poza przygotowaniami, doskonaliliśmy umiejętność wycinania - tworzyliśmy kwiatowe kształty z kolorowych papierów, następnie dzieci ozdobiły nimi gazetkę tematyczną w sali. Nie zabrakło też pracy z książką, ćwiczeń logicznego myślenia oraz układania historyjek obrazkowych, które uczą myślenia przyczynwo - skutkowego i przewidywania efektów różnych zdarzeń.