Wielkanoc

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, które w tym tygodniu stały się tematem przewodnim grupy „ Krasnoludków”. Na zajęciach dzieci zapoznały się z polskimi tradycjami  i zwyczajami wielkanocnymi, kształtowały wiedzę na temat symboli świątecznych. Miały możliwość  rozwijania swojej pamięci zarówno słuchowej jak i muzycznej dzięki poznaniu licznych piosenek oraz wierszyków o tematyce świątecznej.  Wykonywały także pracę plastyczną   pt. „ Kurczątko” dzięki czemu rozwijały swoją wyobraźnie przestrzenną oraz doskonaliły umiejętność łączenia różnych technik plastycznych.