Na Wielkanocnym stole

Grupa „ Krasnoludków” przez kolejny tydzień zajmowała się tematyką Świąt Wielkanocnych. W tym tygodniu dzieci miały okazję własnoręcznie przygotowywać przepyszne wypieki w postaci babeczek, które później same lukrowały oraz dekorowały. Wydarzenie to było niewątpliwie dla dzieci  źródłem radości, zabawy oraz uśmiechu. Dzięki tym zajęciom dzieci miały możliwość kształtowania  umiejętności posługiwania się urządzeniami jak również opanowania prostych umiejętności. Utrwalały także  przyzwyczajenie do zachowania czystości i porządku w miejscu pracy. Dzieci wykonywały  także świąteczny plakat, przedstawiający symbole Świąt wielkanocnych oraz tworzyły własnoręcznie kartkę świąteczną dla zajączka.