Nasza Ziemia

W tym tygodniu dzieci z naszej grupy rozmawiały o naszej planecie- Ziemi jako domu wszystkich ludzi, zwierzat i roślin. Dzieci pięknie opowiadały, o tym jak należy dbać o nasze środowisko przyrodnicze. Przedszkolacy podali także wiele przykładów w jaki sposób ludzie niszczą przyrodę i zatruwają życie na Ziemi. Mali ekolodzy, w których bawiły się w tym tygodniu dzieci wykonali wspaniałą pracę plastyczną pt. " Ziemia pełna kolorów". Dzieci za pomocą farb namalowały wymarzone przez siebie elementy krajobrazu, zjawisk atmosferycznych oraz miejsc, w których chciałby sie znaleźć.