Na naszym podwórku

W tym tygodniu dzieci rozpoczęły nowy temat pt. " Na naszym podwórku.Przedszkolacy opowiadali o swoich ulubionych zabawach na podwórkach: przed domem, w przedszkolu oraz na placach zabaw w naszym mieście. Zabawy na przyrządach oraz jazda na rowerze i rolkach okazały sie najciekawszą formą rekreacji na świeżym powietrzu.Przedszkolacy podczas zabaw konstrukcyjnych budowali  place zabaw wykorzystując do tego klocki różnego rodzaju. Dzięki pracy zespołowej powstały wspaniałe budowle wyposażone w  przyrządy oraz ciekawie zagospodarowane miejsca do odpoczynku.