Dzień Dziecka

01 i 02 czerwca świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. 01.06 o godzinie 1000  Przedszkolny Teatr złożony z rodziców i nauczycieli przedstawił bajkę pt."Piracka przygoda", w godzinach popołudniowych na podwórku przedszkola dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach z "Grupą T" z Torunia. 02.06 wyjechaliśmy na piknik do Grodna gdzie dzieci mogły dać upust swej wyobraźni i energi w zabawach na placach zabaw. Serdecznie dziekujemy państwu : B.Malczewskiemu za słodki poczęstunek, D.Batkowskiej za udostępnienie placów zabaw w Grodnie i serdeczną gościnność, A.Kowallek za pomoc w opiece nad dziećmi.