Marsze na orientecje

2. ORGANIZATORZY:
Klub Imprez na Orientację OM PTTK "SKARMAT" przy SM "Na Skarpie" w Toruniu
3. SPONSORZY:
Przedszkole Miejskie nr 2 Piekarnia „Justyex”
Sklep mięsny „Guzyńscy”
Przystań Tumska
Skład opału Irla
4. KOMITET ORGANIZACYJNY:
Kierownicy imprezy: Magdalena Romanowska i Katarzyna Romsicka
Sędzia główny: Paweł Kowallek
Budowa tras: Paweł Kowallek Obsługa fotoreporterska : Magdalena Dagmara Romanowska i Anna Kowallek Obsługa pikniku : Magdalena Romanowska
5. FORMA: Jeden etap dzienny
6. UCZESTNICY:
TP 6 drużyn - 15 uczestników

Tegoroczne marsze na orientacje wygrał, z liczbą punktów karnych 0, Oliwier Olszewski z rodziną. Drugie miejsce z, z liczbą punktów karnych 25 ,zajęli Marcell Mączkowski z rodziną i Maciej Malczewski z rodziną. Trzeciego miejsca nie było . Czwarte miejsce, z liczbą 195 punktów karnych zajęli: Adamczyk Oliwia z mamą, Zosia Bronk z siostrą, Wiktoria Dybowska z tatą. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.