Lubimy zabawki

W trzecim tygodniu września, dzieci w grupie 3 - 4 latków, rozmawiały na temat gier, zabaw i zabawek. Podczas zajęć edukacyjnych, dzieci z zaciekawieniem i koncentracją słuchały wierszy czytanych przez nauczycielkę i odpowiadały na pytania dotyczące utworu. Uczyły się posługiwania określeniami: na, pod, obok, za oraz rozwijały orientację w przestrzeni podczas zabaw konstrukcyjnych klockami. Wykonały też pracę plastyczną pt. "Skaczące piłeczki", podczas której wykorzystały proste przedmioty do robienia stempli. Po skończonej zabawie dzieci wdrażały się do utrzymywania ładu i porządku w sali oraz bdania o wspólne zabawki.