Nasze bezpieczeństwo

W ramach realizowania tematu o bezpieczeństwie wybraliśmy się do Straży Pożarnej na wycieczke by poznać trudną i odpowiedzialną pracę strażaka. Dzieci miały okazję spotkać strażaków , poznać sprzęt , którego używają w pracy. Dodatkowo, nasze przedszkole odwiedzili sanitariusze , którzy przedstwiali i pokazali w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy. To były bardzo ciekawe wydarzenia.Po takim szkoleniu słusznie każdy przedszkolak otrzymał dyplom Małego Ratownika. W kolejnym tygodniu udaliśmy sie na wycieczkę do Komisariatu Policji. Tam utrwaliliśmy wiadomości o bezpieczeństwie na drodze oraz bezpiecznej zabawie w wyznaczonych miejscach.