W zdrowym ciele zdrowy duch !

W tym tygodniu grupa dzieci 5-letnich zajęła się tak ważnym tematem jak : witaminy. Dzieci miały okazję dzięki tym zajęciom poznać czym są w ogóle witaminy, do czego są one nam potrzebne,wskazywać produkty w których występują. Dzieci zapoznały się także z elementami garderoby, które potrafiły dostosować do aktualnie panującej aury pogodowej. Zaś na podstawie zarównoopowiadań jak i własnych doświadczeń 5-latki miały mozliwość wyciągnąć wnioski kiedy najłatwiej jest się przeziębić oraz co należy wtedy zrobić. Dzieci zapoznały się także z zawodem lakarza pediatry, stomatologa czy okulisty. Dzieci miały też możliwość zapoznania się z powiedzieniem: ruch to zdrowie rozmawiając tym samym o różnych dyscyplinach sportowych, zdrowej rywalizacji jak również zasadach fair play.