Spotkania z rodzicami

Drodzy rodzice.

Serdecznie zapraszamy na spotkania w grupach , na których przedstawimy informacje po wstępnej obserwcji pedaogicznej i diagnozie.

Spotkania odbędą sie wdług następującego porządku:

1. Dzieci 3-4 letnie (grupa pani Danki i Joasi )- zapraszamy rodziców w dniach 6 i 7 listopad w godz. 1400-1600 na rozmowy indywidualne.

2.Dzieci 5 letnie(grupa pani Ilony i Kamili) -zapraszamy rodziców w dniach 6 i 7 listopad w godz. 14 00-1600 na rozmowy indywidualne.

3.Dzieci 6 letnie (grupa pani Doroty i Magdy) zapraszamy 8 listopada na godzinę 14 30 . W czasie spotkania odbędą się krótkie warsztaty , na których pokaże w jaki sposób ćwiczyć z dziećmi analizę i syntezę , porcesy warunkujące naukę czytania i pisania. Zapoznamy również rodziców z wynikami wstępnej diagnozy.