Audycja muzyczna w CKK Jordanki w Toruniu

O tym jak istotna role odgrywa muzyka w życiu małego przedszkolaka nie trzeba z pewnościa nikogo przekonywać . Jest ona bowiem od najdawniejszych czasów uważana za swoistą warość w procesie wychowania. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola w dniu 17.10.2017 wybrały się na audycję muzyczną pt. „ Cisza na planie...Akcja”  do CKK Jordanki w Toruniu. Podczas spektaklu w magiczny nastrój wprowadziła dzieci muzyka , dzieki której przedszkolacy mieli okazje wejść do swiata głównych bohaterów najwiekszych filmowych producji . Dzieci zapoznały się również z budową takich instrumentów  jak  wiolonczela, skrzypce oraz fortepian. Miały okazje uczestniczyc w swoistego rodzaju pojedynku pomiędzy instrumentami, ogdadywać tytuły poszczególnych producji filmowych  jak również poruszać się rytmicznie w rytm muzyki.