Mali artyści

Podczas ostatnich dni dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.  Wcieliły się w malarzy, tancerzy, rzeźbiarzy, ...
Utrwaliliśmy nazwy kolorów,  grając w "Kolorowe domino" oraz nauczyliśmy się nowej piosenki "Kolorowy deszcz". Radośnie spędziliśmy czas na swobodnym tańcu. Uczyliśmy się wyrażać swoje emocje ruchem. Malowaliśmy reprodukcje znanych dzieł, doskonaląc przy tym posługiwanie się farbami i pędzlem. Do zabaw wykorzystaliśmy m.in. gazety, z którymi tańczyliśmy do znanych melodii. Następnie stworzyliśmy z nich pracę przestrzenną "rzeźbę". Lepiliśmy też naczynia jak prawdziwi rzeźbiarze.