IV Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa

30 stycznia po raz kolejny spotkaliśmy się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chełmży by wziąć udział w zawodach sportowych , które organizowane są przez nasze przdszkole a sponsorowane przez Burmistrza Miasta Chełmża. W zawodach wzięło udział 6 zespołów dzieci  w wieku 6 lat z placówek miejskich oraz gminnych: Przedszkole Miejskie nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2 , oddział zerowy ze Szkoły Podstawowej nr 3 , oddział zerowy z Kończewic , oddział zerowy z Grzywny oraz dzieci z Gminnego Przedszkola. Zwyciężył , po raz kolejny , oddział zerowy ze szkoły w Grzywnie. Dzieciom , które zostały przygotowane do zawodów przez panią Annę Kordowską , serdecznie gratulujemy.