Powitanie wiosny

21 marca witaliśmy Panią Wiosnę w naszym Przedszkolu. Dzieci ze wszystkich grup brały udział we wspólnej zabawie. Wiosennego nastroju dodały zielone stroje oraz nakrycia głowy przedszkolaków. Dzieci brały udział w zgadywankach i konkursach o Wiośnie oraz śpiewali wiosenne piosenki. Każdy otrzymał kwiecistego lizaczka od Pani Wiosny.
Z okazji pierwszego dnia nowej pory roku odbyło się również przedstawienie "Nie płacz koziołku", w którym wystąpili nauczyciele oraz rodzice. Dzieci - widzowie po obejrzeniu bajki z morałem, nagrodzili aktorów gromkimi brawami.