Przegląd logopedyczny

Z inicjatywy logopedy , pani Katarzyny Romsickiej i nauczyciela naszego przedszkola , pani Magdaleny Tomczyk, 11 czerwca odbył się przegląd logopedyczny. Celem podstawowym przeglądu było zachęcenie dzieci , które mają problemy logopedyczne , do publicznych występów. Dodatkowym celem było pokazanie niewerbalnych form komunikowania się ludzi. By zapewnić dziecom atrakcyjną formę prezentacji ,organizatorki zaprosiły dzieci do indiańskiej wioski. W atmosferze wesołej zabawy dzieci śpiewały piosenki z pokazywaniem , recytowały wiersze zawierające trudności logopedyczne prezentowały bajki logopedyczne. W podziękowaniu , wszystkie grupy otrzymały dyplomu oraz słodkie upominki.