Piękna nasza Polska cała...

Miniony tydzień przepełniony był edukacja patriotyczną. Dzieci poznały historię powstania państwa polskiego, symbole narodowe, herby najważniejszych miast w Polsce. Rozbudziły zaciekawienie dziejami naszego kraju poprzez oglądanie książek w kąciku patriotycznym oraz filmów edukacyjnych. Wykonały ilustrację do legendy o Lechu, Czechu i Rusie, a na zakończenie zaśpiewały hymn Polski. Nietrudna dla „ Tropicieli „ była praca z mapą Polski , znają największe rzeki, miasta , góry , morze. Stosując różnorodne, ciekawe, aktywne metody, wprowadziliśmy dzieci w świat wartości patriotycznych.