Zabawy babć i dziadków

13.11. dzieci z najmłodszych grup wiekowych wzięły udział w zabawach i grach z dzieciństwa ich dziadków. Przedszkolacy świetnie poradzili sobie z w uproszczoną grą w klasy, czy chłopka. Zrobiliśmy wielkie pranie do piosenki Praczki oraz sprzątaliśmy w ogrodzie z piosenką Pradzidziuś. Najwięcej radości przyniosły dzieciom tak popularne kiedyś zabawy jak: Kółko graniaste, Mam chusteczkę haftowaną, Ojciec Wirgiliusz, Jawor, jawor czy Stary niedźwiedź mocno śpi. Zachęcamy wszystkich rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi w domu w tak proste, znane od lat i wciąż lubiane przez dzieci zabawy.