Luty

Zajęciach języka angielskiego w minionych tygodniach upłynęły nam po hasłem: WINTER CLOTHES. Poznawaliśmy takie słówka jak: boots. scarf, coat, jacket, hat, mittens, sweter, socks, t-shirt- oczywiście zakres słownictwa uzależniony jest od wieku dzieci. Doskonaliliśmy nasze umiejętności poprzez różne zabawy: robiliśmy pranie i wieszaliśmy ubrania wg kodu, układaliśmy szlaczki na dywanie, zgadywaliśmy pod którym talerzykiem skryły się ubrania, graliśmy w kółko i krzyżyk. Za każdym razem powtarzaliśmy nazwy ubrań. Zachęcam do śpiewania z dziećmi piosenki: PUT ON YOUR SHOES, a może powtórzycie z dziećmi nazwy ubrań podczas ubierania przed wyjściem do przedszkola? Zachęcam do zabaw i powtórek. Zapraszam do fotorelacji :)