Karnawał

Kolejny tydzień stycznia minął naszym „Niedźwiadkom'' pod hasłem wesołej zabawy karnawałowej. Na zajęciach dzieci miały okazję wykonywać własnoręcznie maski, dzięki którym rozwijały swoją wyobraźnię, sprawność manualną  a także korzystały z różnorodnych technik. Podczas zajęć matematycznych dzieci przeliczały na konkretach w zakresie 5, podawały cechy charakterystyczne danego przedmiotu, posługiwały się takimi określeniami jak: duży i mały. Natomiast podczas ćwiczeń oddechowych dzieci wyrabiały prawidłowy tor oddechowy, kontrolę siły wydechu, usprawniały narządy mowy. Kolejny tydzień był z pewnością dla ''Niedźwiadków” pełen nowych doświadczeń a tym samym źródłem radości.